Dovoz auta z nemecka
Kúpa auta?
Dovoz je tým najlepším riešením!

Rýchlo, jednoducho, lacno, bezpečne.
Všetko vybavíme za vás.
Napíšte nám a radi vám poradíme.
Chcem bezplatne poradiť!
jQuery Slider

O nás

Dovoz a predaj áut zo zahraničia

Autá a všetko s nimi súvisiace sú našou každodennou realitou. Zaoberáme sa kúpou - predajom - poistením - leasingom, no hlavne dovozom kvalitných automobilov z Nemecka a všetkých krajín Európskej únie. Naša práca je súčasne naším koníčkom a aj preto múry nášho podnikania staviame vyslovene na spokojnosti našich klientov.

V súvislosti s rozmachom dovozu a obchodu s ojazdenými autami sa na slovenskom trhu začalo značne dariť aj rôznym formám podvodov, ktoré majú spoločného menovateľa - vymámiť od ľudí čo najviac peňazí. Či už ide o najčastejšiu formu a síce stáčania počtu najazdených kilometrov, alebo rôzne ďalšie zásahy do automobilu, je to prinajmenšom neetické voči potenciálnym kupujúcim.

V dôsledku pokrytia špeciálnych požiadaviek konkrétnych klientov, ako aj nedostatočnej ponuky kvalitných a preverených áut na slovenskom trhu ponúkame serióznosť a férovosť individuálneho prístupu ku každému dovezenému / predávanému vozidlu. Všetky nami dovezené / predávané autá disponujú protokolom kontroly originality, majú jasný pôvod a skutočný stav najazdených kilometrov, ktorý vieme garantovať.

Dnes je trh i ponuka dostatočne veľká, preto každý má právo na slobodnú voľbu a výber. Ak však v dohľadnej budúcnosti plánujete kúpu / dovoz automobilu (z Nemecka / EU), budeme radi keď to zveríte do rúk naším odborníkom a tým sa pridáte k množstvu spokojných zákazníkov na celom Slovensku.

Team DovozyAut.sk

"Snažte sa robiť veci čo najlepšie a svet si vyšliape cestičku k Vašim dverám"

Tomaš Baťa

Ponúkame nielen dovoz áut

  • Dovoz automobilov z Nemecka/EU
  • Financovanie vozidiel (auto leasing, auto úver, pôžička, auto na splátky) – rýchla, dostupná a jednoduchá cesta financovania nového a jazdeného auta pre každého
  • Výkup – predaj vozidiel (autobazár) – ponúkame férové ceny výkupu s možnosťou výkupu aj na protihodnotu
  • Poistenie vozidiel - najvýhodnejšie PZP a havarijné poistenie na trhu “šité” na mieru
  • Prihlasovanie/odhlasovanie vozidiel + všetky úkony na dopravnom inšpektoráte – prenechajte administratívne bremeno (súvisiace s akoukoľvek zmenou na automobile) na nás.
  • Zabezpečenie kontroly originality, STK + EK – po dohode zabezpečíme KO,STK,EK
  • Požičiavanie prepravných značiek

ďalšie služby

profesionálne a zodpovedne